You are currently viewing Podłogi drewniane | Parkiet

Podłogi drewniane | Parkiet

Filozofia

Podłogi drewniane sprawiają, że każdy dom staje się najpiękniejszy na świecie. Nasz kompas wartości wskazuje nam drogę: Zobowiązujemy się do dostarczania najwyższej jakości na wszystkich płaszczyznach naszej działalności. Liczą się dla nas wartości takie jak: innowacyjność, zrównoważony rozwój i ekologia. Do tego zawsze mocno stąpamy po ziemi — to, co mamy pod stopami stanowi przecież podstawę naszego sukcesu.

Dane techniczne

Aby układanie podłogi szło gładko, firma Parador w zależności od produktu oferuje inteligentne połączenia zatrzaskowe lub wysokiej jakości systemy klejenia, które zapewniają stabilność przez długi czas. Od zastosowania w wilgotnych pomieszczeniach po integrację z ogrzewaniem podłogowym. Podłogi firmy Parador zapewniają idealne rozwiązanie i najwyższą jakość w każdej sytuacji.

Inspiracja i design

Projekty naszych podłóg są na czasie — tworząc je czerpiemy z dziedzin takich jak sztuka, design, architektura i lifestyle. Nasz zespół projektowy korzysta z tych inspiracji i przekształca je. Tworząc produkty o innowacyjnym i wyjątkowym wyglądzie, które wyznaczają trendy w urządzaniu wnętrz, a przy tym pozostają w zgodzie z zasadami ekologii.

Zdrowe mieszkanie

Wytwarzanie produktów przyjaznych środowisku jest dla nas kluczową kwestią, zakorzenioną w filo zofii naszej działalności. Nasze podłogi zapewniają zdrowe mieszkanie, nie uwalniają toksycznych związków chemicznych i nie wywołują alergii oraz zapewniają przyjemny klimat w pomieszczeniu. Używamy naturalnych surowców, które podlegają stałej kontroli.

Jakość i stosowane materiały

Parador oferuje estetyczne wzory podłóg do wszystkich wnętrz. Podłogi produkowane są z wysokiej jakości surowców, które nadają się do recyklingu. Autentyczny wygląd, funkcjonalna konstrukcja oraz wybór materiałów przyjaznych środowisku. Umożliwiają realizację pomysłów na mieszkania z uwzględnieniem wysokiej jakości „Made in Germany and Austria”.

Zrównoważony rozwój

Ponieważ jesteśmy przedsiębiorstwem zajmującym się tradycyjną obróbką drewna, szacunek do środowiska stanowi fundament naszej pracy. Z tego powodu chcemy wyznaczyć odpowiednie kryteria we wszystkich aspektach produkcji zgodnej z zasadami ekologii. Począwszy od surowców i gotowych produktów, a skończywszy na logistyce.

PODŁOGA DREWNIANA PARADOR
Podłogi drewniane PARADOR

Parkiet stanowi klasyczne rozwiązanie w zakresie podłóg — jest ponadczasowy, a przy tym nowoczesny. Jakość materiałów, z których jest wykonany sprawia, że mieszka się przyjemnie i w zgodzie z naturą. Duża różnorodność wzorów i formatów umożliwia stworzenie indywidualnego rozwiązania w zakresie podłóg. Parkiet firmy Parador charakteryzuje się wyjątkową trwałością, tworzy pozytywną aurę w pomieszczeniu, daje uczucie ciepła pod stopami i wygląda elegancko. W liniach produktów Basic, Classic i Trendtime oferujemy podłogi parkietowe, dzięki którym spełnione zostaną indywidualne życzenia i wymagania dotyczące mieszkania. Dzięki inteligentnemu systemowi klipsów można szybko i bez wysiłku położyć podłogi stanowiące klasyczne rozwiązanie zgodnie z hasłem „Made in Germany and Austria”.

Dodaj komentarz